„Szanowni Klienci, Partnerzy Handlowi, Kooperanci, Dostawcy,

rozprzestrzenianie się Koronawirusa stawia nas przed trudnymi wyzwaniami i decyzjami. W imieniu zarządów firm „ Chairconcept.com sp. z o.o. oraz „Tossi” sp. z o.o. pragniemy poinformować, że do problemu epidemii podchodzimy z wielką powagą. Wprowadziliśmy cały szereg rozwiązań mających na celu przeciwdziałanie skutkom COVID-19: od środków czystości, poprzez ograniczenie liczby montaży zagranicznych oraz przesunięcie części personelu do pracy zdalnej w domu.

Od lat inwestowaliśmy w rozwiązania informatyczne dla opcji pracy mobilnej oraz dbaliśmy o stabilność i bezpieczeństwo finansowe firmy. Dziś wierzymy, że te działania pozwolą nam bezpiecznie przetrwać trudny okres, z pożytkiem nie tylko dla naszych Klientów i szeroko rozumianej kooperacji, ale także dla naszych pracowników i wszystkich rodzin, których los związany jest z naszymi spółkami.

Oba nasze zakłady produkcyjne, zarówno w Toruniu, jak i w Olsztynie/Słupy, bezkonfliktowo realizują zlecenia. Pakiet zamówień otwarty na najbliższe miesiące powinien nam zagwarantować stabilne działanie i bezpiecznie przejść przez okres spowolnienia gospodarczego, które wydaje się nieuniknione.