„CONTRACT CONSORTIUM”
Chairconcept.com sp. z o. o./TOSSI sp. z o. o.

Szanowni Państwo,

wydarzenia związane z pandemią COVID, które miały miejsce w przeciągu ostatnich kilkunastu miesięcy dotykają każdego z nas w wielu obszarach życia – zmiany trybu pracy z biurowej na domową, wyzwania z transportem oraz rosnąca inflacja, a dla nas producentów, znaczące podwyżki cen wszystkich materiałów i komponentów.
Nasza organizacja także doświadcza różnych wyzwań związanych z sytuacją ekonomiczną na całym świecie. Naszym najważniejszym i najistotniejszym celem jest kontynuacja stabilnej produkcji. Nieustająco wsłuchujemy się w potrzeby rynku i naszych klientów równocześnie pracując nad rozwiązaniami, które pozwolą stabilnie przejść przez ten wyjątkowo trudny okres.

Bezustanne podwyżki cen surowców oraz kilkukrotny wzrost kosztów logistyki, sprawia, że sytuacja na rynku komponentów wciąż się pogarsza. Takiego stanu nie są w stanie same udźwignąć nawet duże i dojrzałe organizacje.
W związku z tym chcielibyśmy poinformować naszych klientów o możliwościach wzrostu cen w najbliższym czasie. Robimy wszystko co w naszej mocy, by zminimalizować wpływ podwyżek surowców na finalne ceny naszych produktów.
Dziękujemy za zrozumienie, licząc na dalszą, owocną współpracę.